et-logo

V naší golfové akademii nabízíme bezkonkurenční služby s využitím nejlepšího tréninkového vybavení v České Republice.

Naším prvořadým zájmem je poskytnutí prvotřídní výuky špičkovými trenéry spolu s využitím nejmodernějších technologií používaných při výuce golfu, jako je videoanalýza švihu, Swing Monitor, HearthMath software, Sam PuttLab Putting software a další.

 

Součástí naší nabídky je také exkluzivní fittovací a puttovací studio, ve kterém Vám můžeme nabídnout využití výše popsaných technologií v kombinaci s odborným tréninkem nutným ke správné a profesionální interpretaci dat.

Náš trenérský tým tvoří uznávaní golfoví profesionálové s osobními zkušenostmi z tuzemských i zahraničních golfových soutěží, s bohatou sportovní kariérou a praxí ve vedení specifických tréninkových programů.

 

Trenéři na Albatross Golf Academy:

David Carter (vítěz Světového poháru a Irish Open),

Denisa Sobotková (3. nejlepší česká hráčka dle žebříčku PGAC) ,

Lukáš Tintěra (hráč evropské Challenge Tour),

Milan Vantuch (přední hráč Czech PGA Tour)

Vladimír Gregor (dlouholetý člen Czech PGA)

Zuzana Mašínová (profesionálka od roku 2007)

 

 

Kromě standardních lekcí golfu můžete absolvovat také lekce course managementu, fitness tréninku, mentální přípravy nebo testování těla, které vede ke zjištění vašich dispozic v souvislosti s golfovým švihem.

Prohlédněte si aktuální nabídku jednotlivých trenérů a nabídku  tréninkových programů v sekci Trenéři. Věříme, že si vyberete.

Je prokázáno, že pravidelný, intenzivní a specifický trénink je zaručenou cestou ke zdokonalení hry. Jestliže chcete svou hru skutečně zlepšit, je to rozhodně důvod, proč vyzkoušet naše služby.

 

Kontakty:

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: +420 311 549 570

 

Stojíme o Váš názor, proto uvítáme jakýkoliv podnět z vaší strany k rozšíření nabídky produktů, služeb a programů, které byste rádi v nabídce golfové akademie viděli.

e-mail: recepce@albatross.cz Albatross Golf Resort, Vysoký Újezd, tel.: +420 311 549 510 Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies
Albatross na Facebooku Albatross na youtube Google+
Nahoru