et-logo

Existují čtyři hlavní oblasti, na kterých mohou golfisté pro zlepšení výkonů pracovat. Pokud se budete příliš soustředit jen na techniku, a opomíjet problémy s daleko hlubšími kořeny, bude váš trénink pouze ztráta času, peněz a energie a v některých případech může hrozit i zranění.

Během výuky u nás můžete všechny tyto oblasti rozvíjet v rámci programů, které jsme pro Vás připravili.


V textu níže uvádíme výčet článků, které speciálně na toto téma napsal pro Ladies European Tour trenér naší golfové akademie, Craig Martin.

1.Test funkčnosti golfové hry
Mnoho lidí nikdy neobjeví svůj skutečný golfový potenciál, nebo o hru ztratí zájem, protože nikdy neodhalí pravou příčinu toho, co stojí v cestě jejich dalšímu zlepšování. Golf vyžaduje obrovskou míru synchronizace a zároveň na tělo klade opravdu vysoké nároky. Abyste se ujistili, že opravdu nic nestojí v cestě vašemu dalšímu sportovnímu rozvoji a zlepšování hry, vyhraďte si hodinu času a absolvujte na naší Akademii Body Test, který se skládá ze základního testu koordinačních schopností, 15ti stupňového testu golfové funkčnosti a testu propriocepce.

2.Propriocepce (polohocit)

Viz. odkaz níže:
http://www.ladieseuropeantour.com/health_n_fitness_article.php?id=50803&;;pid=1010


3.Souvislost, soudržnost (koheze)
Metodika HeartMathTM je tím nejlepším způsobem, jak si ověřit svou emoční stabilitu a koherenci. Jen optimální stav mysli vám totiž umožní rozvinout svůj potenciál na maximum. HeartMathTM prověří váš srdeční rytmus z hlediska efektivity a funkce. Zjistěte si na naší Akademii své koherenční skóre.

4.Odolnost, vytrvalost

Viz. dokaz níže:
http://www.ladieseuropeantour.com/health_n_fitness_article.php?id=54947&;;pid=1010

Autor: Craig Martin 

e-mail: recepce@albatross.cz Albatross Golf Resort, Vysoký Újezd, tel.: +420 311 549 510 Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies
Albatross na Facebooku Albatross na youtube Google+
Nahoru