et-logo

Kurz na získání HCP

12 lekcí + 2 lekce na hřišti + 9 jamek na hřišti

Ze všech stran slyšíte od Vašich známých o sportu zvaném golf. Pokud máte chuť se zapojit do tohoto nového životního stylu, nebo alespoň mu dát šanci, pak Vám doporučujeme právě tento balíček.

Kurz je určen pro úplné golfové začátečníky k zisku HCP 54 a tím možnosti hry na hřišti. Náplní je osvojení základů techniky golfového švihu, stručná pravidla golfu, etika a pohyb na hřišti. Kurz obsahuje 12 lekcí s trenérem, zapůjčení golfového vybavení, volné využití tréninkových ploch vč. žetonů během tréninků a je zakončen dvouhodinovou zkouškou na našem exklusivním hřišti.

Naším cílem je poskytnout kvalitní trénink, předat maximum našich znalostí a zkušeností, proto doporučujeme rozložit tento proces do 2 měsíců a v ideálním případě skloubit s individuálním tréninkem i mimo plánované lekce s trenérem. Složení zkoušky negarantujeme. Záleží skutečně na individuálních schopnostech každého hráče. V případě neúspěchu umožňujeme zkoušku 1x bezplatně opakovat.

Rozpis jednotlivých lekcí:

 1. Úvod do golfu, základy golfového švihu – držení, postoj (část 1) a krátká hra - putt
 2. Základy golfového švihu – držení, postoj (část 2) a krátká hra - putt
 3. Krátká hra – Chip, pravidla golfu (část 1)
 4. Krátká hra – Pitch
 5. Plný švih, driver, seznámení se hřištěm
 6. Plný švih, krátká hra
 7. Plný švih, puttování
 8. Plný švih, pravidla golfu (část 2)
 9. Krátká hra - Hra z bunkeru, pravidla golfu (část 3)
 10. 3 jamky na hřišti
 11. Plný švih, krátká hra
 12. Pozice na hřišti – hra z vyšší trávy, hra z nerovného povrchu…
 13. + 14) Zkouška na hřišti – 9 jamek, test z pravidel

Výhodou absolvování tohoto kurzu je skutečnost, že i s počátečním HCP 54 Vám umožníme hru na našem hřišti, na kterém platí HCP omezení 45.

Cena:   8 400 Kč á osoba

Min. počet účastníků je 2, max. počet je 4.

Pro více informací neváhejte vždy kontaktovat Tomáše Zacha na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 724 898 418 nebo naši recepci: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 311 549 570

e-mail: recepce@albatross.cz Albatross Golf Resort, Vysoký Újezd, tel.: +420 311 549 510 Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies
Albatross na Facebooku Albatross na youtube Google+
Nahoru