Novinky

Restaurace KOGO otevírá!

Kategorie: Aktuality

Od zítra 15. 5. se na Albatrossu otevře prodej přes okénko restaurace KOGO. Od pondělí 17. 5. je poté naplánované otevření i venkovní terasy. Věříme, že tuto zprávu přijmete s nadšením a navštívíte naší restauraci po hře nebo tréninku. 

Klára Sionková vyhrává druhé CGAT

Kategorie: Aktuality

Gratulujeme Kláře Sionkové k výhře na druhém turnaji Czech Golf Amateur Tour! Po kolech 76-73-75 dělila první pozici s dvěma zkušenými hráčky, ovšem udržela nervy na uzdě a vyhrála již na první jamce rozehrávky o titul. Skvěle si vedla také Sofie Dimitrová, která se s koly 74-79-76 umístila na...

HCP den 9.5.

Kategorie: Aktuality

Rádi bychom vám umožnili hru na výsledek a také možnost upravit si HCP. Proto jsme se rozhodli připravit HCP den tuto neděli 9. 5. Zájemci se mohou registrovat a zárověň rezervovat startovní čas na recepci klubu. . Máme pro vás zablokováné časy mezi 8:00 - 10:00.

Hlavní partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.