Zvolte jazyk

Natálie Saint Germain vyhrála CGAT v Sokolově

Minulý víkend se od pátku do neděle pořádal další turnaj Czech Golf Amateur Tour a hráči z Albatrossu se opět ukázali na špičce výsledkové listiny. Mezi ženami se na úplném vrcholu ukázala Natalie Saint Germain, která zvítězila s náskokem dvou ran a celkovým výsledkem dvě rány pod par. Natálie podala skvělý výkon hlavně v druhém kole, kdy zahrála 67 a tedy 5 ran pod par hřiště.

Mezi muži se na prvním místě umístil Timotej Formánek, kterému gratulujeme k jeho suverénnímu vítezství o 6 ran! Hračí z Albatrossu se snažili, ovšem na Timoteje to nestačilo, ovšem i tak se jim nesmírně dařilo. Louis Klein se po zranění vrátil do turnajového golfu a umístil se na druhé pozici s celkovým výsledkem v paru hřiště. Mladý Louis dokonce vedl turnaj po prvním kole, kdy zahrál neuvěřitelných 69 ran. Zbytek turnaje poté zahrál vyrovnaná kola 73 a 74 ran. 

Na skvělém třetím místě se poté umístil David Tomi, který stále potvrzuje svojí letošní formu a stále se drží na předních pozicích v každém turnaji. David zahrál hřiště v Sokolově za +3 po třech dnech, kdy zahrál 75, 71 a 73 ran.

Gratulujeme všem hráčům a přejeme mnoho úspěchů v dalších turnajích.

Screen_Shot_2021-06-21_at_11.56.10.png

Kontaktujte nás

Kontakt: Sandra Zelinková
Email: zelinkova@albatross.cz
Telefon: +420 775 140 588, +420 311 549 519

Stojíme o Váš názor, proto uvítáme jakýkoliv podnět z vaší strany k rozšíření nabídky produktů,
služeb a programů, které byste rádi v nabídce golfové akademie viděli.