Zvolte jazyk

Albatross je mistrem družstev ČR do 16 let

Tým Albatrossu zvítězil v Poháru klubů 2021 když ve finále porazil Mstětický tým 4,5:2,5. Jednalo se o smíšená družstva a náš tým hrál ve složení Annika Kohoutková, Klára Sionková, Adéla Tarantová, Louis Klein, Matouš Zach, Tobiáš Kessler a David Hudák. Výhra v tomto čtyřdenním šampionátu je skvělým úspěchem pro naše mladé hráčky a hráče. 

Již v základní části hrané na rány se našemu týmu nesmírně dařilo a umístili se na prvním místě. Měli tedy skvělou pozici při vstupu do jamkové části, která se hrála v dlouhé verzi a to tak že v první části bojovali čtyřhry a poté singly. 

Ve čtvrtfinále hrálo naše družstvo proti týmu z Black Bridge, které porazili 4,5:1,5. Druhý den šampionátu se museli naši mladí poprat s reprezentací Beskydského Golfového klubu, jehož mužský tým již dlouhodobě bojuje o přední příčky v Extralize. Tým Albatrossu ovšem porazil mladé hráče z Beskydského klubu 4,5:2,5. 

Ve finále na náš tým čekalo družstvo ze Mstětic a i tento souboj skončil ve velký prospěch Albatrossu s výsledkem 4,5:2,5. 

Gratulujeme našim reprezentantům a přejeme jim další úspěchy na dalších turnajích.

WhatsApp_Image_2021-08-15_at_19.25.30.jpeg

Kontaktujte nás

Kontakt: Sandra Zelinková
Email: zelinkova@albatross.cz
Telefon: +420 775 140 588, +420 311 549 519

Stojíme o Váš názor, proto uvítáme jakýkoliv podnět z vaší strany k rozšíření nabídky produktů,
služeb a programů, které byste rádi v nabídce golfové akademie viděli.