Zvolte jazyk

Mistři do 18ti let jsou z Albatrossu

O víkendu 2. až 3. října se pořádala finálová kola mládežnických týmových soutěží. Tým Albatrossu získal titul České republiky v chlapské kategorii do 18 ti let! Náš smíšený tým do 14 let si vedl také skvěle a umístil na třetím místě. 

Tým chlapců do 18 let bojoval v Terezíně a hrál ve složení David Tomi, Tomáš Salčák, Junmin Choi a bratři Kesslerovi Tobiáš a Lukáš. Ve čtvrtfinále se chlapci utkali s GC Hradec Králové, který porazili 3,5:1,5. V semifinále se náš tým utkal s GC Hodkovičky a šlo vskutku o tvrdý boj, který byl rozhodnutý v náš prospěch až na 2. jamce play-off! Ve finále hráli chlapci proti týmu z Brna, který se jim podařilo porazit 4:1. Odnesli si tedy titul mistrů republiky do 18 let!

Smíšený tým hrál mistrovství na hřišti ve Svratce ve složení Louis Klein, David Sionko, Matouš Zach, Annika Kohoutková a Jirka Musil. Ve čtvrtfinále náš tým bojoval proti Valašskému klubu, který porazili 4,5:0.5. V semifinále ovšem nedokázali odolat domácímu týmu Svratky a dostali se tak do boje o 3. místo. Snad tomu byl osud, že se Albatrossu dařilo proti týmům z Brna, jelikož i v soutěži do 14 let Albatross porazil GC Brno 4:1 a odnesl si tedy bronzovou medaili. 

Oběma týmu gratulujeme ke skvělým výkonům a děkujeme hráčům za reprezentaci Albatross Golf Clubu. 

Výsledky všech týmových soutěží naleznete zde.

244290914_906020583644365_6838392759882004411_n.jpg

Kontaktujte nás

Kontakt: Darina Muchová
Email: muchova@albatross.cz
Telefon: +420 311 549 522

Stojíme o Váš názor, proto uvítáme jakýkoliv podnět z vaší strany k rozšíření nabídky produktů,
služeb a programů, které byste rádi v nabídce golfové akademie viděli.