Zvolte jazyk

Jana Melichová TOP 5 v Maroku

Od roku 2023 působí na Albatrossu talentovaná hráčka Jana Melichová, která hned ze začátku sezóny ukazuje skvělou formu. Na posledním tunaji v Maroku totiž obsadila skvělé 5. místo.

Buď vyhrát na úvod v Keni, nebo se umístit v Top 10 v Maroku – to byly cíle Jany Melichové pro první dva turnaje nové sezony Ladies European Tour. Šlo nejen o úspěšný vstup do roku 2023, ale také o kritéria účasti na následujícím Aramco Saudi Ladies International, kterého se zúčastní elita jak z LET, tak americké LPGA. 

Náročné hřiště Blue v marockém Royal Golf Dar Es Salam zvládla Jana v každém ze tří kol za 72 ran, 1 pod par, a s celkovým skóre minus 3 se dělila o pátou příčku se Španělkou Anou Pelaez Trivino, loňskou šampionkou z Madridu. 

„Jsem moc ráda, že se mi povedlo dostat na Saudi Ladies. Radost jsem si ale zatím ještě neužila, jelikož po finále jsem měla spoustu zařizování kolem letenek, hotelu a caddieho. Naštěstí mi LET pomáhá k získání víza, na které se obvykle dlouho čeká. Teď už se zase můžu těšit na další, výjimečný turnaj,“ dodala Jana.

 

Kontaktujte nás

Kontakt: Darina Muchová
Email: muchova@albatross.cz
Telefon: +420 311 549 522

Stojíme o Váš názor, proto uvítáme jakýkoliv podnět z vaší strany k rozšíření nabídky produktů,
služeb a programů, které byste rádi v nabídce golfové akademie viděli.