Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Metu 100 ran na kolo máte pokořenou, ale pod 90 ran se Vám málokdy podaří zahrát? Chodíte na driving, ale na hřišti to není tolik znát? Pravděpodobně je potřeba podívat se o něco hlouběji a zjistit hlavní kameny úrazu. Nechte to na odborníkovi, který Vám pomůže zlepšit Vaši hru.

V balíčku mnohem více využíváme videí a moderních zařízení Foresight GC2 a HMT k lepšímu pochopení Vašeho švihu a co se opravdu děje během impaktu. Možnost využití dalších zařízení jako SAM PuttLab k puttovacímu úderu a SAM BalanceLab k zjištění rozložení váhy během golfového úderu nám pomůže zjistit co nejvíce o Vaší hře a nabídnout Vám řešení na zlepšení.
Osm lekcí (šest lekcí na DR + čtyři hod na hřišti – 2 * 9 jamek), kde projdeme vše od nejdelších odpalů až po veškeré situace kolem grýnu. Občas využijeme volného hřiště a danou situaci si přímo na něm vyzkoušíme. V rámci balíčku jsou dvě devítky s golfovým trenérem, které proběhnou v průběhu a na konci kurzu.

6 lekcí na DR + 4 hod na hřišti (2x9 jamek)

Cena: 4 550 Kč osoba

Min. počet účastníků je 3, max. počet je 4.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu +420 734 477 502.

Odběr novinek

Přihlašte se k našemu zpravodaji, abyste byli informováni o nejnovějších nabídkách.

Kontakty

Albatross Golf Resort
U Hřiště 162
267 16 Vysoký Újezd

Po 8:00 - 20:00
Út - Ne 7:00 - 20:00

+420 311 549 510
recepce@albatross.cz