Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Pro firmy je připravena speciální nabídka golfové kliniky, která může sloužit jako doprovodný program při pořádání turnaje nebo pomoc hráčům před turnajem.

GOLFOVÁ KLINIKA - ALBATROSS GOLF ACADEMY

Nabízí nejkvalitnější dvojici trenérů Staffan Johannson a David Carter. Součástí jsou i další proškolení trenéři Albatross Golf Academy. U všech trenérů najdete jednotný přístup výuky.
Golfová klinika je určena všem golfistům i nehráčům. Tvoří ideální kombinaci pro firmy spolu s golfovým turnajem. Zajišťuje program pro nehráče nebo odbornou pomoc hráčům před turnajem
Albatross Golf Academy probíhá pod vedením Staffana Johanssona - reprezentačního trenéra a zároveň jednoho z nejuznávanějších trenérů v Evropě.
Areál Albatross Golf Resort nabízí kvalitní zázemí pro trénink a profesionální přístup. Tréninkové zázemí nabízí 270 metrů dlouhý driving až pro 90 golfistů s rozdělením krytých a otevřených odpališť, chipping green, bunkery, fitting a nejmodernější techniku pro videoanalýzu švihu, Swing Monitor, Sam Puttlub putting sofware a další.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu +420 734 477 502. 

Odběr novinek

Přihlašte se k našemu zpravodaji, abyste byli informováni o nejnovějších nabídkách.

Kontakty

Albatross Golf Resort
U Hřiště 162
267 16 Vysoký Újezd

Po 8:00 - 20:00
Út - Ne 7:00 - 20:00

+420 311 549 510
recepce@albatross.cz