Novinky

Dominik Pavouček vyhrává COGT a další úspěchy

22.5. se na hřišti v Beřovicích dohrál druhý turnaj ze série Czech Open Golf Tour. Tento tří kolový turnaj měl opět vítěze z Albatrossu, kterým je Dominik Pavouček. Dominik zahrál kola 68, 70 a 73 a zvítězil o jednu ránu. Moc Dominikovi gratulujeme!

1. liga žen a výhra na RTM

O víkendu 14. – 15. 5. se konal první ligový víkend týmových soutěží ČGF. Náš ženský tým se po dvou kolech drží na 4. místě se ztrátou pouhých 3 ran na třetí místo. Individuálně se nejlépe se dařilo Alině Shcheptevě a Adéle Tarantové, které obě...

Mrůzek vyhrál 1.COGT

V neděli se na brněnské Kaskádě dohrál 1. turnaj ze série Czech Open Golf Tour. Série je určená jak pro profesionály, tak pro amatéry a výsledky byly tedy proto úctyhodné. Nejlépe si vedl Filip Mrůzek a Stanislav Matuš, oba měli po 3 kolech stejný výsledek. Na...

Hráči akademie

Jméno hráče
Adéla Tarantová
Alina Shchepteva
Annika Kohoutková
Antonín Mucha
Cesar De Ghouy
Daniel Gaisler
David Hudák
David Melichar
David Sionko
David Tomi
Dominik Daďa
Hynk Groh
Ivo Hala
Jakub Hejlek
Jiří Musil
Junmin Choi
Kateřina Petrovová
Tobiáš Kessler
Lukáš Kessler
Klára Sionková
Louis Klein
Matouš Zach
Matyáš Vysušil
Natálie Saint Germain
Oliver Kavka
Ondřej Doležal
Patrik Daďa
Patrik Jeřicha
Petr Pololáník
Jakub Bareš
Michal Pospíšil
Julien Brun
Tomáš Hejda
Tomáš Salčák
Václav Tichý

 

Albatross Golf Resort vybudoval v rámci akademie výkonnostní týmy účastnící se všech týmových soutěží pod záštitou České golfové federace. Členové našich týmů se však neúčastní pouze týmových soutěží, ale též individuálních soutěží, kde bojují o přední místa oficiálních národních i mezinárodních turnajů. 

Mužský tým

Mužský tým se v roce 2020 zapsal mezi nejlepší týmy ve 2. lize a zajistil si tím postup do 1. ligy. Díky nově zrealizovanému Sportovnímu členství se tým pro rok 2021 posílil o amatérské reprezentační hráče – Hynka Groha, Václava Tichého, Filipa Rážu a další kvalitní hráče. Ligový tým je veden kapitánem Martinem Holubem. Cílem týmu je pro rok 2021 postoupit z 1. ligy do Extraligy.

Ženský tým

Pro rok 2021 se tým rozrostl o nové amatérské reprezentantky – Natálii Saint Germain, Sofii Dimitrovou,  a další významné hráčky. Podobně jako u mužského týmu je hlavním cílem týmu postoupit do eventuélně do Extraligy, ovšem ženy čeká v roce 2021 boj o postup do první ligy. 

Juniorské týmy

Mezi další významné soutěže ČGF patří soutěže družstev do 14, 16 a 18 let. I v těchto týmech máme velmi silné zastoupení. Každý tým je pod vedením dvou trenérů Albatross golf resortu, kteří naše hráče doprovází na týmové soutěže ve formě kapitánů.

U18

Týmy do 18 let jsou vedeny coachem Davidem Carterem a Vladimírem Gregorem

U16

Týmy do 16 let jsou vedeny Petrem Ničem a Milanem Vantuchem

U14

Týmy do 14 let jsou po vedením Marka Nového a Denisy Sobotkové

Profesionální tým

Albatross golf resort zároveň podporuje profesionální hráče – Juliena Bruna, Michala Pospíšila a Jakuba Bareše. Julien Brun je aktivním účastníkem European Tour, zatímco Michal Pospíšil a Jakub Bareš hrají středoevropskou Pro Golf Tour. Cílem klubu je vytvořit takové podmínky přípravy, aby se všichni tři profesionálové mohli setkávat na poli European Tour.