Novinky

Mistři do 18ti let jsou z Albatrossu

O víkendu 2. až 3. října se pořádala finálová kola mládežnických týmových soutěží. Tým Albatrossu získal titul České republiky v chlapské kategorii do 18 ti let! Náš smíšený tým do 14 let si vedl také skvěle a umístil na třetím místě. 

Albatross úspěšně reprezentoval Českou republiku

The Amunid Evian Juniors Cup byl poslední akci na které se účastnila reprezentace české republiky. Jednalo se o soutěž smíšených družstev do 14 let. Český tým obsadil skvělé 5 místo pod vedením kapitána Svatopluka Býmy. 

Profesionálové z Albatrossu se prali o titul. Vyhrál Bareš!

Na Karlštejně se konal od 3. do 5. 9. turnaj Karlštějn Open by Czech Golf Federation, což je turnaj z pilotní série ČGF pro oboje amatéry a profesionály. I na tomto turnaji měl Albatross Golf Klub zastoupení, a to v obou hráčských statusech. Jakub Bareš se v neděli...

Hráči akademie

Jméno hráče
Hynek Groh
Václav Tichý
David Melichar
Junmin Choi
Natálie Saint Germain
Sofie Dimitrová
David Tomi
Klára Sionková
Adéla Tarantová
Alina Shchepteva
Sára Dimitrová
Louis Klein
Kateřina Petrovová
Tomáš Salčák
Cesar de Ghuoy
Lukáš Kessler
Maotuš Zach
Tobiáš Kessler
Daniel Gaisler
David Hudák
Dominik Hájek
David Sionko
Jiří Musil
Antonín Mucha

 

Albatross Golf Resort vybudoval v rámci akademie výkonnostní týmy účastnící se všech týmových soutěží pod záštitou České golfové federace. Členové našich týmů se však neúčastní pouze týmových soutěží, ale též individuálních soutěží, kde bojují o přední místa oficiálních národních i mezinárodních turnajů. 

Mužský tým

Mužský tým se v roce 2020 zapsal mezi nejlepší týmy ve 2. lize a zajistil si tím postup do 1. ligy. Díky nově zrealizovanému Sportovnímu členství se tým pro rok 2021 posílil o amatérské reprezentační hráče – Hynka Groha, Václava Tichého, Filipa Rážu a další kvalitní hráče. Ligový tým je veden kapitánem Martinem Holubem. Cílem týmu je pro rok 2021 postoupit z 1. ligy do Extraligy.

Ženský tým

Pro rok 2021 se tým rozrostl o nové amatérské reprezentantky – Natálii Saint Germain, Sofii Dimitrovou,  a další významné hráčky. Podobně jako u mužského týmu je hlavním cílem týmu postoupit do eventuélně do Extraligy, ovšem ženy čeká v roce 2021 boj o postup do první ligy. 

Juniorské týmy

Mezi další významné soutěže ČGF patří soutěže družstev do 14, 16 a 18 let. I v těchto týmech máme velmi silné zastoupení. Každý tým je pod vedením dvou trenérů Albatross golf resortu, kteří naše hráče doprovází na týmové soutěže ve formě kapitánů.

U18

Týmy do 18 let jsou vedeny coachem Davidem Carterem a Vladimírem Gregorem

U16

Týmy do 16 let jsou vedeny Petrem Ničem a Milanem Vantuchem

U14

Týmy do 14 let jsou po vedením Marka Nového a Denisy Sobotkové

Profesionální tým

Albatross golf resort zároveň podporuje profesionální hráče – Juliena Bruna, Michala Pospíšila a Jakuba Bareše. Julien Brun je aktivním účastníkem European Tour, zatímco Michal Pospíšil a Jakub Bareš hrají středoevropskou Pro Golf Tour. Cílem klubu je vytvořit takové podmínky přípravy, aby se všichni tři profesionálové mohli setkávat na poli European Tour. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.