Julien Brun druhý na D+D Real Czech Challenge

Gratulujeme ke skvělému výkonu našeho profesionálního hráče Juliena Bruna na D+D Real Czech Challenge na Kunětické Hoře. Turnaj se hrál od čtvrtka 3. 6. do neděle 6. 6. a Julien se dostal až do rozstřelu o titul!

Julienovi se na Kuňce dařilo již od začátku, kdy zapisoval 69 ran v prvním kole. V druhém kole poté přišlo jeho nejlepší skóre v turnaji a na skórkartě podepisoval neuvěřitelných 66 ran, tedy 6 ran pod par hřiště. V třetím dnu se Julienovi dařilo podobně a zakončoval kolo s výsledkem pouze o ránu horším než v druhém dnu – 67 ran. 

V posledním kole se ovšem Julien neskutečně předvedl. Na posledních 5 jamkách zahrál 4 birdie, čímž poslední bylo na 18. jamce puttem měřícím zhruba 8 metrů. Tímto se dostal na celkové skóre 69 za kolo (-17 v turnaji) a probojoval se až do rozehrávky o titul se Santiagem Tarriem a Kristianem Johannessenem. V dlouhé čtyř jamkové rozehrávce zvítězil nakonec Tarrio, když dal na jako první ze tří hráčů birdie. Brun si ovšem odnesl skvělé dělené druhé místo.

Ještě jednou gratulujeme Julienovi a přejeme mu mnoho úspěchů do budoucnosti. 

Výsledky turnaje najdete zde.

Screen_Shot_2021-06-07_at_16.51.03.png

Kontaktujte nás

Kontakt: Sandra Zelinková
Email: zelinkova@albatross.cz
Telefon: +420 775 140 588, +420 311 549 519

Stojíme o Váš názor, proto uvítáme jakýkoliv podnět z vaší strany k rozšíření nabídky produktů,
služeb a programů, které byste rádi v nabídce golfové akademie viděli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.