Úspěšný víkend hráčů Albatrossu

Minulý víkend se hrálo několik turnajů, na kterých se objevili hráči reprezentující Albatross Golf Club. Mistrovství týmů Evropy, SKGA Junior Tour a také Mistrovství České republiky profesionálů. Na všech těchto kláních se našim hráčům nesmírně dařilo.

Louis Klein ovládl po skvělých kolech 72, 76 a 72 SKGA Junior Tour hrané na slovenské Skalici v datech 9. 7. – 11. 7. Mladý Louis se stal vítězem v kategorii mužů a tím pádem také v kategorii Dorostenců do 16 let.

Na stejném turnaji se dařilo také Annice Kohoutkové, která po kolech 74, 68 a 73 zvítězila v kategorii dorostenek do 16 let.

Ve Slavkově u Brna se na 2. místě Mistrovsví České republiky profesionálu usadil náš profesionální hráč Jabub Bareš po kolech 72 a 65. Jakub se předvedl v druhém finálovém kole a zahrál 8 birdie! 

V neposlední řadě, Klára Sionková reprezentovala minulý týden nejen Albatross, ale také Českou republiku na týmovém mistrovství dívek v Portugalsku. Klára pomohla českému týmu dívek několika výhrami ve foursomu k 5 místu na tomto šampionátu.

Všem našim hráčům gratulujeme k úspěchům a držíme jim palce v dalších soutěžích!

Výsledky SKGA Junior Tour zde. 

Výsledky Mistrovství České republiky profesionálů zde.

 

42b42b59-3fc1-4d09-a473-dfa389dbb75a.jpeg

Kontaktujte nás

Kontakt: Sandra Zelinková
Email: zelinkova@albatross.cz
Telefon: +420 775 140 588, +420 311 549 519

Stojíme o Váš názor, proto uvítáme jakýkoliv podnět z vaší strany k rozšíření nabídky produktů,
služeb a programů, které byste rádi v nabídce golfové akademie viděli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.