Ženy a muži z Albatrossu vyhrávají v týmových soutěžích!

Dnes se dohráli týmové soutěže první a druhé ligy. Albatross měl mužské zastoupení v první lize hrané na Kynžvartu a ženské zastoupení v druhé lize hrané na Hluboké. Oba týmy se ukázaly jako favorité a zvítězili v Play-off o postup do vyšší ligy. Muži budou od příštího roku soutěžit o titul ČR v Extralize!

Muži hráli pod vedením kapitána Martina Holuba v sestavě Jakub Bareš (PRO), Hynek Groh, Louis Klein, David Melichar, Václav Tichý a David Tomi.

Hráli se celkem 3 kola na rány, kde se tým Albatrossu ujal suverénního vedení před soupeři. Do jamkové části tedy šli s velkým sebevědomím a odhodláním se probojovat do Extraligy. V prvním kole Play-off hráli proti týmu z Podbořánek, který porazili jednoznačně 5:0. V semifinále hrál náš tým proti Loretě a výsledek byl podobný – 4 ½ : 1/2. Náš tým tedy čekal poslední zápas v neděli o první místo v první lize.

V neděli 1.8. se hrálo finálové kolo o postup do extraligy a Albatross hrál proti týmu z Karlových Varů. Mužský tým Albatrossu ovšem nepolevil a Karlovarský tým porazil stejně jako Loretu 4 ½ : ½. Moc našim mužům gratulujeme!

Ženy hráli pod vedením Davida Cartera ve složení Kateřina Petrovová, Natálie Saint Germain, Klára Sionková a Adéla Tarantová. 

Druhá liga se hrála také tři kola základní části na rány a ženy z Albatrossu se usadily také na prvním místě. Měli tedy skvěle připravenou půdu pro jamkovou část. Ženy hráli na rozdíl od můžu „pouze“ dvě kola jamkové hry. V prvním kole se utkali s týmem PGA National z hřiště Oaks, ovšem Oaks museli 2 hráčky odstoupit ze zdravotních důvodů a naše dívky tedy vyhráli 2 ½ : ½. 

V neděli v druhém kole se Albatross utkal s Hostivařem. Tentokrát se jednalo o souboj se soupeřem v plné síle, ovšem ženy z Albatrossu se ukázali jako favoritky a vyhráli 2 ½ : ½. Tímto výsledkem si vybojovali postup do první ligy a doufáme, že budou následovat naše muže do extraligy v příštím roce. Moc ženám gratulujeme! 

Výsledky první ligy zde.

 Výsledky druhé ligy zde. 

A9ADE3F0-9478-4FD3-948A-91FF6AB55828.jpegWhatsApp_Image_2021-08-01_at_18.07.08.jpeg

Kontaktujte nás

Kontakt: Sandra Zelinková
Email: zelinkova@albatross.cz
Telefon: +420 775 140 588, +420 311 549 519

Stojíme o Váš názor, proto uvítáme jakýkoliv podnět z vaší strany k rozšíření nabídky produktů,
služeb a programů, které byste rádi v nabídce golfové akademie viděli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.