Zvolte jazyk

Albatross vede Extraligu, Klein nejmladší na Challenge tour

První kola kvalifikací do ligových soutěží jsou již všechny za námi a Albatrossu se v nich opravdu dařilo. Poslední byla dohraná kvalifikace Extraligy, kde se náš tým pod vedením Martina Holuba objevil poprvé. Naši muži se po třech kolech drží na prvním místě s náskokem 29 ran!

Individuálně si hráči Albatrossu vedli na Paru 73 také skvěle; hned tři skončili v TOP 5. Na třetím místě se umístil Patrik Jeřicha 69, 70, 74; na čtvrtém místě David Tomi 71, 71, 72; a na pátém místě David Melichar 74, 69, 74. Výborně se také dařilo mladému Matouši Zachovi, který skončil na 8. místě s koly 69, 75 a 75.

Tomáš Salčák a Václav Tichý přispěli stabilními výkony kolem paru v prvních dvou dnech. Václav zahrál dvě kola v paru hřiště a Tomáš kola za 74, a 75.

Chtěli bychom také vyzdvihnout výkony našich žen v první lize a „Béčkového“ mužského týmu v třetí lize.

Naše ženy jsou po prvních kvalifikačních kolech v první lize na 4. místě se ztrátou pouhých 3 ran na třetí místo. Jsou tedy v dobře pozici v boji o postup do extraligy.

Náš druhý mužský tým bojoval předminulý víkend v třetí lize a zatím drží s náskokem 5 ran první místo. Tým pod vedením Cesara De Ghouy má na mušce boj o postup do druhé ligy.

Děkujeme všem hráčům a hráčkám v naších týmech za skvělou reprezentaci klubu a gratulujeme jim k jejich výsledkům. 

Těšíme se, až uvidíme boje v druhých kolech týmových soutěží a věříme, že se našim týmu bude dařit i nadále.

Chtěli bychom také zmínít Louise Kleina, který se učastnil turnaje ze série Challenge tour na brněnské Kaskádě. Lous se stal nejmladším hráčem, který se objevil na tomto okruhu a byď se mu nepovedlo projít cutem, podal velice solidní výsledek na těžce připraveném hřišti. V prvním kole zahrál 72 ran a dokonce to vypadalo, že by cutem mohl projít. V druhém kole zahrál stále dobrých 74 ran, na cut to ovšem nestačilo. 

 

Výsledky extraligy mužů zde.

Výsledky první ligy žen zde.

Výsledky třetí ligy mužů zde.

Kontaktujte nás

Kontakt: Sandra Zelinková
Email: zelinkova@albatross.cz
Telefon: +420 775 140 588, +420 311 549 519

Stojíme o Váš názor, proto uvítáme jakýkoliv podnět z vaší strany k rozšíření nabídky produktů,
služeb a programů, které byste rádi v nabídce golfové akademie viděli.