Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Dobrou zprávou je, že hřiště přežilo zimu a je ve skvělé kondici pro novou sezónu 2018. Během zimy přišel snad každý druh počasí a zdálo se, že zimní období snad bude trvat na věky. Nedávno nás však konečně zima nadobro opustila a přišlo nádherné slunečné jaro.

Ačkoliv jsme museli oddálit jarní údržbu, hřiště se velmi rychle zotavuje po zimě a po zásahu greenkeepera. Vše vychází lépe než jsme očekávali a hra tudíž není téměř omezena.

Během několika příštích týdnu budeme doplňovat osivo na fairwaye, což bude znamenat jejich lepší kvalitu - hustější trávu a tvrdší povrch. Osivo, které bylo vysazeno v minulém roce, se začalo velmi dobře rozrůstat a doplňuje prázdné části po plevelech, kterých jsme se zbavili chemickým ošetřením.

Před začátkem zimy jsme posekali roughy a vše sesbírali pomocí našich strojů. Tím jsme docílili lepší hratelnosti z roughů a díky různorodosti semen trávy budou roughy během sezóny pestrobarevné.
Tým naší údržby také zrenovoval některé cesty na hřišti a přidal nový přechod z 2. greenu na odpaliště číslo 3. V průběhu roku budeme pokračovat v renovaci cestiček mezi jamkami, což pomůže urychlit hru a orientaci na hřišti.

Odběr novinek

Přihlašte se k našemu zpravodaji, abyste byli informováni o nejnovějších nabídkách.

Kontakty

Albatross Golf Resort
U Hřiště 162
267 16 Vysoký Újezd

Po 8:00 - 20:00
Út - Ne 7:00 - 20:00

+420 311 549 510
recepce@albatross.cz