Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Trasa z centra Prahy

  • Nejlepší možností, pokud jedete z centra, je sjet z Rozvadovské spojky na Chrášťany. V Chrášťanech odbočte směr Praha-Barrandov. Po 400 metrech odbočte doprava směr Jinočany. Trasa dále pokračuje přes Dobříč, Tachlovice, Kuchař a Vysoký Újezd.
  •  Exit 5 z dálnice D5 je stále otevřený. Na kruhovém objezdu sjezdu z dálnice je potřeba vyjet směr Rudná a následně odbočit vpravo na Nučice. Dále se budete držet vpravo směrem na Tachlovice, až dorazíte do Kuchaře, ve kterém zahnete vpravo na Vysoký Újezd. Tato trasa je také jednou z možností, ale dá se zde očekávat hustější provoz.

Trasa z jižní Prahy

Pokud jedete přes jižní okraj Prahy, je pro Vás nejlepší volbou sjet na Radotín a dále pokračovat na Třebotov. Po 1,7 km od konce Třebotova zahněte doleva směr Kuchařík a držte se dále na Kuchař. Na konci hlavní silnice v Kuchaři odbočte prudce doprava a následně doleva. Po 2 km přijedete do Vysokého Újezda, kde se na křižovatce dáte vpravo směr Albatross.

Trasa směrem od Plzně

Z dálnice D5 sjeďte na exitu 10 Loděnice a odbočte vpravo směr Bubovice. Po cca 2 km jeďte na křižovatce rovně směr KOZOLUPY. Na křižovatce v Lužcích odbočte doleva směr Vysoký Újezd. Po 1,7 km dojedete na Albatross.

Vyznačené objízdné trasy naleznete na přiložených mapách. Dále doporučujeme používat aplikaci Waze, která Vás bezpečně dovede k nám na Albatross.

Vzhledem k pracím na dálnici D5 a následné objížďce u Vysokého Újezdu prosím počítejte s delším dojezdovým časem a nechte si dostatečnou časovou rezervu před svým tee time. Omlouváme se za komplikace a těšíme se na vaši návštěvu.

Albatross Golf Resort Team

route exit 5 Rudná 0805route from center 0805route from Pilsen D5 0805trasa přes Radotín 805

Odběr novinek

Přihlašte se k našemu zpravodaji, abyste byli informováni o nejnovějších nabídkách.

Kontakty

Albatross Golf Resort
U Hřiště 162
267 16 Vysoký Újezd

Po 8:00 - 20:00
Út - Ne 7:00 - 20:00
+420 311 549 510
recepce@albatross.cz