Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Včera u nás proběhla klinika se Sandrou Gal. Tato skvělá hráčka provedla své diváky svojí rozcvičkou před turnaji a také předvedla různé triky.

DSC04942.JPG

Sandra Gal je hráčkou LPGA žijící na Floridě, ovšem má kořeny v České republice, má totiž české rodiče. Většina diváků se lehce divila, když tato světová hráčka promluvila česky. Jak později odhalila, s rodiči mluví vždy svým českým jazykem. 

Klinika začala na puttingu, kde Sandra sdělila pár tipů na lepší odhadování vzdálenosti. Následovalo přesunutí na krátkou hru. Zde Sandra předvedla, jak skvěle kontroluje nejen výšku svých příher, ale také rotaci míče, neboli spin. Nechyběla ani ukázka ran z bunkeru.

Poslední zastávkou byl driving range. Zde bylo možné vidět vše od wedge až po driver. Na úplný závěr vytáhla Sandra z rukávu eso a zahrála ránu přes člena našeho týmu na Albatross.

Děkujeme všem, kteří dorazili a těšíme se na dalších událostech!

Odběr novinek

Přihlašte se k našemu zpravodaji, abyste byli informováni o nejnovějších nabídkách.

Zadejte jméno

Zadejte příjmení

Neplatná emailová adresa

Je potřeba udělit souhlas

Kontakty

Albatross Golf Resort
U Hřiště 162
267 16 Vysoký Újezd

Po 8:00 - 20:00
Út - Ne 7:00 - 20:00

+420 311 549 510
recepce@albatross.cz