Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Vzhledem k vládnímu nařízení je restaurace uzavřená. Drobné občerstvení včetně bagety a  teplých nápojů všal lze u nás zakoupit na obou recepcích formou prodeje přes okénko.

Od 14. října stát omezuje hromadné akce konané v počtu vyšším než 6 osob ve vnitřních nebo vnějších prostorech. Od dnešního dne uzavírají vnitřní prostory restaurací a barů. Již jste si mohli všimnout, že šatny jsou uzavřené od pondělí. Hřiště zůstává nadále otevřené a hra je stále možná ve skupinách o 4 hráčích při zachování 2metrových rozestupů.

V neděli 18.10. se na Albatrossu uskuteční Albatross Open, vzhledem k omezením pouze formou HCP dne. Nadále tak budete mít šanci si harát na úpravu HCP-

Toalety jsou stále otevřené a k dispozici zvenku klubovny a také na driving range. Recepce s proshopem jsou stále otevřené. Horní recepce na driving range bude otevřena s omezeným provozem.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Odběr novinek

Přihlašte se k našemu zpravodaji, abyste byli informováni o nejnovějších nabídkách.

Zadejte jméno

Zadejte příjmení

Neplatná emailová adresa

Je potřeba udělit souhlas

Kontakty

Albatross Golf Resort
U Hřiště 162
267 16 Vysoký Újezd

Po 8:00 - 20:00
Út - Ne 7:00 - 20:00

+420 311 549 510
recepce@albatross.cz