Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Poslední dny ukazují, že zima se neúprosně blíží a bohulžel také předpověď slibuje noční mrazy a nízké denní teploty. Pokud nedojde k zásadní změně, posledním dnem letošní dlouhé sezóny bude neděle 29.11. Hřiště bude uzavřené od pondělí 30.11. V případě hezkého počasí jsme však připraveni hřiště opět otevřít v případě příznivého počasí, a to zejména na víkendy. Driving range zůstává otevřený!

Driving range bude v provozu celou zimu. Nainstalovali jsme 5 nových výkonných zářičů, které jistě zpříjemní váš trénink. Pro vaše pohodlí se pokusíme o udržení provozu vydavačky míčků co nejdéle. V chladných dnech může ovšem docházet k jejímu zamrzání a v takovém případě budou míče k dispozici ve vjezdové bráně. Pro bližší informace o chodu driving range a hlavně hřiště, sledujte náš web.

Na viděnou na Albatrossu.

Odběr novinek

Přihlašte se k našemu zpravodaji, abyste byli informováni o nejnovějších nabídkách.

Zadejte jméno

Zadejte příjmení

Neplatná emailová adresa

Je potřeba udělit souhlas

Kontakty

Albatross Golf Resort
U Hřiště 162
267 16 Vysoký Újezd

Po 8:00 - 20:00
Út - Ne 7:00 - 20:00

+420 311 549 510
recepce@albatross.cz