Úspěšný vstup našich týmů do úvodních kol II.ligy

O víkendu 9-10.6. se na hřišti ve Slapech odehrála první dvě kola II. ligy a s velkou radostí můžeme oznámit, že obě naše družstva - muži i ženy, si vedla velice dobře a drží si velkou šanci dostat se do play-off o postup do I. ligy. Obě kola byla ovlivněna počasím, kdy v odpoledních hodinách hrozily bouřky a prudké deště. V tomto ohledu dost "trpěl" Lukáš Kessler, kterého oba dny zkropil déšť na 16. jamce.

Tým mužů figuroval po sobotě na 5.místě, zejména díky super výkonům Martina Holuba (73), Cesara de Ghouy (74) a Lukáše Kesslera (78), a to jen jednu ránu od 3. místa.  V neděli chlapci ještě svůj výkon vylepšili o 4 rány, zejména díky Lukášovi, který se zlepšil na 73 ran! Po první evítce byl dokonce 4 rány pod par, ale nakonec i díky prudkému lijáku nechal na druhé devítce více ran, než by si přál. Přesto je to skvělý výkon a v teprve 14-letém Lukášovi nám roste velká opora týmu. Cesar i Martin zahráli podobná kola (74 a 75 ran) a tým si udržel i po druhém kole  velice dobré páté místo, pouhé tři rány od vytouženého 4. místa. Na výborném výsledku se dále podíleli Libor Sionko, Marek Černý a Miloš Homolka.

Tým žen dělil po prvním dnu páté místo, pouhé dvě rány za třetím místem. Výborný výsledek zahrála dvanáctiletá Klárka Sionková, která donesla 79 ran. Stabilní výkon předvedla Jana Pospíšilová a Martina Sionková, kolo určitě nevyšlo pod svých představ Kristýně Pavlíčkové, která si to však vynahradila v druhém kole. V něm zahrála skvělých 76 ran a pomohla k posunu na výborné 3.místo, s náskokem 4 ran na čtvrté místo a dokonce 6 ran na páté místo. Je tu tak velká šance, že se týmu podaří probojovat do play off o postup podruhé za sebou.  Vellkou zásluhu na tom má Klárka Sionková, která ve 12 letech  zahrála celkově 8. nejlepší výkon!

Oběma týmům děkujeme za skvělou reprezentaci. Tímto taky děkujeme Staffanu Johanssonovi a Davidu Carterovi, kteří se věnují našim týmům při pravidelných trénincích a je vidět, že se toto společné úsilí vyplácí. Držíme palce do dalších kol, které se odehrají v srpnu na hřišti v Beřovicích.

ženy

ženy

 

 

ženy

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.