Pravidelná letní údržba Albatrossu

V prvním červencovém týdnu bude na hřišti probíhat pravidelná letní údržba. Konkrétně v pondělí 2.7. a úterý 3.7. bude postupně provedena aerifikace grýnů, odpališť a approaches a následně budou tyto plochy zapískovány. Aerifikace bude prováděna pouze pevnými hroty malého rozměru a vzhledem k novým postupům hlavního greenkepera budou grýny hratelné s minimálním omezením již druhý den.

Na fervejích bude také proveden topdress s následným zapravením písku, tedy ani zde nedojde k výraznějšímu poklesu kvality hracích ploch.

Během provádění těchto prací může dojít k dočasnému krátkodobému uzavření jedné jamky. Po dohodě s maršály si v takovém případě budete moci zahrát jinou jamku dvakrát. Omlouváme se za případné komplikace, ale tato údržba je nezbytná pro další zkvalitňování celého hřiště.

Po celý týden nabízíme snížené fee o 20%.

Albatross Golf Resort Team

  

 

 

   

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.