Golf pro nejmenší neboli SNAG

Co znamená tato anglická zkratka? A jak je spojená s dětmi, či dospělími a Albatrossem? Můžete si SNAG na Albatrossu vyzkoušet? Čtěte dále a dozvíte se vše potřebné.

SnagaAlbatrossH1
„Starting New at Golf“

Zkratka SNAG vychází z anglického “Starting New at Golf”, v překladu člověk, který začíná s golfem. Jedná se o ucelený výukový systém, který hráči přinese znalosti základů golfu. Vybavení připomíná golfové a principem hry je trefit míč na terč. Hráč se tedy nemusí zabývat silovým faktorem a soustředí se, aby hrál míč na cíl. Přitom se učí základům golfové techniky, jako je například postoj či základní principy švihu. Velkou výhodou SNAGu je, že není vázán na povrch či prostor tak jako klasický golf. Pokud vlastníte soubor pomůcek, můžete si hru vychutnat v podstatě kdekoliv, na louce, v tělocvičně anebo třeba i doma, pokud máte velký obývací pokoj. Stejně jako v golfu i ve SNAGu lze soutěžit. Systémem bodování se tak dají pořádat turnaje a děti se učí soutěživosti a fair play.

SnagAlbatrossR1Pro koho je SNAG určený?

Byť u SNAGu věk nehraje velkou roli, jedná se o hru vhodnou zejména pro děti. Vybavení je uzpůsobeno tak, aby mohly hrát děti již od věku 4 let. Zároveň je ale v sadě pět různých délek holí, a s dětmi si tedy mohou zasoutěžit i dospělí. Hra dětem nejen vštípí základy golfu, ale také tříbí sportovní dovednosti, například koordinaci oko-ruka či cit pro míč. Díky možnosti přesouvat terče, a tím pádem přizpůsobit obtížnost hry, dokáže trenér nastavit podmínky tak, aby hra byla přínosem pro děti všech věkových kategorií i dovedností.

“SNAG golf je spojení zábavy, smíchu, běhání, míčových her, soutěží a samozřejmě … golfu. SNAG Vám nabízí jedinečnou příležitost, jak děti snadno seznámit s golfem.” Anna Krčmářová, trenérka SNAGu

Kde si tedy můžeme SNAG vyzkoušet?

SnagAlbatrossR2Golf resort Albatross nabízí pravidelné kurzy SNAGu pod vedením certifikovaných trenérů. Kurzy se konají dvakrát týdně, jedná se o hodinové lekce, a to každé pondělí od 16:30 a ve středu od 16 hodin. Můžete se přihlásit na kurzy jarní, což je 13 lekcí začínajících 25. 3., kurzy podzimní, které začínají po letních prázdninách, či rovnou na celý rok, za výhodnějších podmínek. Začátek kurzů se blíží a kapacita je omezená, tak neváhejte a přihlaste své ratolesti na SNAG na Albatrossu!

V případě zájmu o detailnější informace o kurzech, či pro přihlášení do kurzů, nás kontaktujte na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.