Albatross ve finále MČR týmů do 16ti let

Skvělý výkon a vzornou reprezentaci klubu předvedl o víkendu tým Albatross Golf Resortu, když se kvalifikoval ze druhého místa na mistrovství ČR družstev do šestnácti let.

V sobotu 11. května se na hřišti v Mladé Boleslavi utkaly klubové týmy do šestnácti let v rámci kvalifikace mistrovství ČR. Albatross Golf Resort reprezentovali hráči: Sára Dimitrova, Sofie Dimitrova, Junmin Choi, Lukáš Kessler, Tomáš Slačák, Klára Sionková a nehrající kapitán David Carter. Počítalo se pět nejlepších výsledků v týmu a naši reprezentanti svým skóre 369 ran, skončili pouze o ránu na druhém místě.
Výsledky kvalifikace:

Screen Shot 2019 05 13 at 15.20.33
Sofie Dimitrova navíc výsledkem 69 ran dělí nejlepší individuální skóre turnaje.

Screen Shot 2019 05 13 at 15.20.15Děkujeme všem členům týmu, včetně kapitána Davida Cartera, za vzornou reprezentaci a budeme držet palce ve finále!

IMG 2739Finálový šampionát se uskuteční od 13. do 16. srpna v Beřovicích, kam se podívá šestnáct nejlepších družstev. Na startu kvalifikací bylo 52 týmů, které bojovaly na třech místech.

Zatímco na základě rozdílného počtu zúčastněných klubů ze Západu B postupovalo pět týmů (Golf Club Hodkovičky, Albatross Golf Club Praha, Golf Club Mstětice, Prague City Golf a GC Praha), ze skupiny A hrané na stejném místě se podívají do finále tři družstva (Greensgate Golf Club, Royal Golf Club Mariánské Lázně a Golf Club Karlovy Vary).

Z obou východních regionů jde dál shodně po čtyřech klubech: Ze Šilheřovic (Východ B) první čtyři příčky vybojovaly Beskydský golfový klub, Golf Club Brno, Golf Club Olomouc a GC Austerlitz.

Východ A (hrálo se v Mystěvsi) budou ve finále zastupovat Golf & Country Club Svobodné Hamry, Golf Club Kunětická Hora, Golf Club Hradec Králové a Golf Club Ještěd. Ještědští postupují z pátého místa, protože na čtvrtém místě skončil B-tým Kunětické Hory, ale ve finále může mít každý klub pouze jedno zastoupení.

Zdroj: ČGF

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.