Oba týmy ALBGC zazářily v rámci II.ligy

O víkendu 9.6 a 10.6 2019 se golfový tým Albatross GC účastnil 2. Ligy družstev Mužů i Žen v golfovém resortu Písek-Kestřany.

Mužský tým nastoupil v sestavě:
Choi Junmin
Kessler Lukáš
Klein Luis
Salčák Tomáš
De Ghouy Cesar
Holub Martin, který byl zároveň hrajícím kapitánem.

Tým mužů předvedl vynikající výkon, kdy zvítězil v úvodní kvalifikaci o 30 úderů nad druhým týmem Golf Clubu Stará Boleslav a 31 úderů nad třetím týmem Golf Clubu Konopiště. Nejlepší výkon předvedl mladý Choi Junmin, který s výsledkem 74 a 70 ran skončil na druhém místě v kategorii jednotlivců. S výsledkem 70 ran zaznamenal druhé nejlepší skóre turnaje. Skvělou formu předvedl i Tomáš Salčák, který mezi jednotlivci skončil na 6. místě. O pouhou ránu za Tomášem se umístil Martin Holub s Luisem Kleinem. O další ránu navíc skončil Lukáš Kessler. Na 14. místě pak skončil Cesar De Ghoury. Muži zaznamenali oba hrací dny nejlepší výsledek dne (386 a 379 úderů) a potvrdili, že postup do 1. ligy myslí vážně.

Ženský týmhrál ve složení:
Pospíšilová Jana
Kohoutková Annika
Sionková Klára
Chmelová Eva
Sionková Martina
Tým se umístil druhý o pouhou ránu za Prague City Golf Clubu. S nedělním výsledkem 254 ženský tým zaznamenal nejlepší kolo dne. Nejlepší individuální výsledek zaznamenala Sionková Klára, která se se skóre 83 a 84 individuálně umístila na 2. místě. O 1 ránu za Klárou se na děleném 3. místě umístila Jana Pospíšilová. Annika Kohoutková skončila na samostatném 10. místě. Eva Chmelová a Martina Siokonová hrály obě po jednom kole. Ženský tým si vybojoval skvělou výchozí pozici do nadcházejících kol a můžeme očekávat, že by se letos mohl povést postup obou družstev do první ligy.

Velikou zásluhu na tomto výsledku má také David Carter, Head Pro Albatross Golf Resortu, který spolupracuje s ligovými hráči.

Celkové výsledky zde

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.