Letní dětské kempy

Blíží se léto a s ním i dětské kempy na Albatrossu. Zbývá posledních pár míst, neváhejte, vyberte si termín a přihlašujte své ratolesti.

SnagaAlbatrossH1Dětské tréninky na nejvyšší úrovni

Všichni známe “all-inclusive” dovolené v exotických destinacích. Hlavním cílem těchto pobytů je zrelaxovat, ale velký podíl na výsledném prožitku má i doprovodný program a jistota občerstvení. Zhruba takhle skvělý zážitek se ukrývá na Albatross Golf Resortu pod jménem – letní dětské kempy. Na děti čeká bohatý celodenní program, a to nejen golfový. O zábavu se postarají trenéři Marek Uksa a Anna Krčmářová, každý den od osmé hodiny ranní až do páté odpolední. Golfový trénink je rozdělený na dvě fáze. Každé odpoledne se mohou děti těšit na trénink přímo na hřišti, které je dějištěm Czech Masters, turnaje ze série European Tour.

Bohatý doprovodný program

Nad rámec tréninku golfu je připraven bohatý doprovodný program, například studium pravidel formou her či dokonce prohlídka technického zázemí klubu. Jak jsme již na začátku předestřeli i občerstvení je pro všechny účastníky zajištěno, budou si tedy moct kemp doslova vychutnat! Co musí mladý hráč splňovat, aby se na tuto senzační golfovou dovolenou mohl přihlásit? Kempy nejsou výkonnostně nijak omezené, trenéři dokáží trénink připravit tak, aby si každý hráč přišel na své. Věkově je kurz koncipován pro hráče od pěti do dvanácti let. Pokud se jedná o úplného začátečníka, golfem nepolíbeného, není problém zapůjčit vybavení, kempy jsou tak ideální i pro seznámení s golfem.

SnagAlbatrossR1A kde se můžete přihlásit?

Zbývá nám už jen sdělit, že kempy se konají tři, 8-12.7. / 29.7. – 2.8. / 26.8. – 30.8., a věříme, že si vybere každý. Zajímá vás, kolik taková senzace stojí? Cena za celý kurz (5 dnů) je 6900 Kč, je však možné přihlásit se na libovolný počet dnů od ceny 1500 Kč / den. Je jasné, že máte zájem, chtěli byste se však ještě na něco zeptat? Kontaktujte nás na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., či telefonicky 734 477 502. Hurá na “all-inclusive” dětský kemp na Albatross!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.