Mladí reprezentanti opět vítězí!

Po tom co před dvěma týdny získali mistrovské tituly, Louis Klein a Annika Kohoutková opět vítězí. Tentokrát na třetím kole Národní Golfové Tour mládeže.

Třetí kolo Národní Golfové Tour Mládeže, pořádáné Českou Golfovou Federací pod záštitou předsedy ČOV, se uskutečnilo 12. a 13. července na hřišti Greensgate Dýšina. Po dvou kolech na rány, tedy součtu brutto výsledků, se hned ve dvou kategoriích na nejvyšší příčce umístili reprezentanti Albatrossu. V kategorii mladších žákyň Annika Kohoutková po výsledcích 74 a 76 ran převálcovala konkurenci s náskokem dvanácti ran na druhé místo. Mezi mladšími žáky zvítězil Louis Klein o pět ran a to po kolech 70 a 72. Skvělý výsledek 72 ran zapsal v prvním kole starší žák Jan Mrňa, bohužel druhé kolo za 80 ran jej posunulo na druhé místo v kategorii.

Albatross reprezentovali dále: David Sionko, 7. místo, mladší žáci; Klára Sionková, 9. místo, starší žákyně; Lukáš Kessler, 20. místo mezi kadety.

Všem hráčům děkujeme za reprezentaci a vítězům blahopřejeme.