První dětský kemp za námi, další dva zbývají

Během letních prázdnin pořádáme na Albatrossu celkem tři dětské kempy. První z nich proběhl v termínu mezi 8. a 12. červencem. Počasí přálo golfu a děti se měly opravdu senzačně.

KidCampH1Pod vedením Marka Uksy a Anny Krčmářové proběhl první z dětských kempů na Albatrossu. Kromě notného tréninku golfových dovedností, byl pro děti připraven i bohatý soutěžní a doprovodný program. Golfová část programu je dělená na dvě „fáze“, kdy dopoledne děti zpravidla trénují a odpoledne se vydají na hřiště. V mezičase je krom občerstvení nachystaný další program, například pravidlové kvízy, či exkurze do technického zázemí hřiště. Tam by se možná rád podíval i kdejaký dospělý golfista, že? O zábavu tedy není nouze a děti už se těší na další kolo. A co vaše děti, jedou také na dětský golfový tábor?

KidCampS1

Zbývá nám další dva termíny, 29.7. – 2.8. / 26.8. – 30.8. Zajímá vás, kolik taková senzace stojí? Cena za celý kurz (5 dnů) je 6900 Kč, je však možné přihlásit se na libovolný počet dnů od ceny 1500 Kč / den. Je jasné, že máte zájem, chtěli byste se však ještě na něco zeptat? Kontaktujte nás na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., či telefonicky 734 477 502. Hurá na “all-inclusive” dětský kemp na Albatross!

KidCampS3

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.