Poslední trénink před Solheim Cupem

Nelly Korda, která tento týden nastoupí za tým USA ve skotském Gleneagles se po cestě z předchozího turnaje zastavila na trénink u nás na Albatrossu.

 Nel

V týdnu od 9. září se ve skotském Gleneagles utká tým USA proti výběru Evropy v boji o Solheim Cup. Jedná se o ženský ekvivalent slavného Ryder Cupu. Mezi hráčkami, které se předvedou v tomto prestižním utkání jsou i sestry Kordové. Jessica se utkání účastnila již v roce 2013, zatímco pro Nelly bude tento týden premiérový. Právě druhá zmíněná ze sester se po cestě z přechozího turnaje v Korei zastavila na trénink u nás na Albatrossu. Tréninkové plochy se jí velice líbily a byla ráda, že si Albatross vybrala pro svou zastávku v čechách. Nemohla prozradit nic ze zákulisí nadcházejicího utkání, nicméně nevyvrátila, že bychom ve foursomech mohli vidět obě sestry pohromadě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.