Máme nové mistry klubu pro rok 2019

O víkendu 14-15. září se konal další ročník Mistrovství klubu na rány, když o vítězech v jamkovce rozhodly finálové zápasy odehrané v týdnu před tím. Mistrovství se hrálo na dvě soutěžní kola za velice pěkného počasí a na skvěle připraveném hřišti.

Grýny byly bleskově rychlé - na stimpu jsme naměřili 11 stop. Nic jsme neponechali náhodě ani v otázce pin pozice. Použili jsme ty samé ze sobotního a nedělního dne turnaje Czech Masters a je proto možné říci, že hřiště bylo pro všechny hráče výzvou.

Mistrovství se zúčastnilo celkem 35 hráčů v hlavních kategoriích, a také 3 naděje v kategorii do 13 let.Vzhledem k výkonnosti jednotlivých hráčů běheme sezóny se ukazovalo, že v mužích máme 3 favority a u žen dvě favortiky. Průběh potvrdil původní předpoklady, když se po prvním dnu v čele usadily naše naděje. Mezi muži vedl se 73 ranami Junmin Choi o ránu před Cesarem de Ghouy. Poněkud vzadu zůstal ohájce titulu  Lukáš Kessler, kterému sobotní kolo nevyšlo podle představ a zůstal pozadu o 12 ran. Na třetí místo se tak protlačil Petr Šikoš.
V kategoorii žen se na prvním místě usadila s náskokem 6 ran Klára Sionková, která tak razantně vykročila k obhajobě titulu.Na druhém místě byla po prvním dnu Kristýna Pavlíčková - Cejnarová, na třtím asi největší překvapení- Emilia Joy Ramneborn.

Druhý den turnaje se hrál z bílých, respektive modrých odpališť. Po první devítce se Cesarovi podařilo stáhnout náskok Junmina, který zahrál sice dvě birdie, ale také 4 bogey,  a bylo jasné, že o mistrovi rozhodne druhá devítka. Do 14. jamky bylo skóre vyrovnané. Na jamkách 15 a 16 přišel útok Junmina, který zahrál dvě birdie v řadě, zatímco Cesar ztratil jednu ránu na patnáctce a najednou byl mezi oběma hráči rozdíl třech ran. Ani jednomu hráči nevyšla sedmnáctka, která potvrdila svoji pověst nejtěžší jamky.  Junmin zahrál double bogey, ale Cesar dokonce triple, takže do poslední jamky šel se ztrátou 4 ran. I když Junmin zahrál vodu a nakonec další double bogey v řadě, udržel si náskok dvou ran a tím i získal premiový titul mistra klubu. Na třetí místo se s výsledkem 75 ran dne dostal Lukáš Kessler.

V kategorii žen byl průběh soutěže mnohem klidnější, Klárka postupně navyšovala svůj náskok a s přehledem si došla pro svůj druhý titul v řadě. Kristýna si též s v kllidu pohlídala druhé místo a na třetí místo nakonec vystoupala Alena Jinková, která dosáhla stejného výsledku jako čtvrtá Martina Sionková, která však měla o ránu horší výsledek na poslední devítce.

Mezi dětmi do 13 let vedl po prvním dnu Honza Mrňa před Annikou a Davidem, kdy rozdíl prvního a třetího byl pouhé 4 rány. Druhý den hodně zabojovala Annika Kohoutková a po velmi dobrém výkonu (78 ran) vybojovala první místo. Honza Mrňa skončil druhý a na třetím místě skončil David Sionko.

Mistrovství klubu na jamky

Do finále se dostali stejní hráči a hráčky jako vloni - Kristýna Pavlíčková a Klára Sionková a u mužů Lukáš Kessler a Cesar de Ghouy. Klárce se podařila odveta a záískala svůj první titul v jamkovce, a jak se později ukázalo, tak i první double, když vyhrála oba tituly. Lukáš vloni prohrál na poslední jamce, letos se rozhodovalo opět až tam. Lukáš tentokrát cesara přetlačil a získal svůj první titul v jamkovce, podobně jako Klárka.

\Kompletní výsledky MUŽI

Kompletní výsledky ŽENY

Kompletní výsledky děti do 13 let

Všem novým mistrům gratulujeme a zároveň děkujem všem partnerů akce:

MIELE,  HASTENS, TITLEIST, PILSNER URQUELL, GOLF CENTRUM, CRESTYL.

--------------

IMG 1468IMG 1468IMG 1468

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.