Albatross Academy v novém, s nejvyššími ambicemi

Albatross Academy si pro rok 2020 připravila několik zásadních změn, které přispějí k rozšíření a zejména zkvalitnění tréninku pro všechny věkové i handicapové skupiny.

Naše motto je: 

Je prokázáno, že pravidelný, intenzivní a specifický trénink je zaručenou cestou ke zdokonalení hry. Jak řekl kdysi Garry Player:" Čím víc trénuji, tím mám víc štěstí!"

Tým pro letošní rok posílí Marek Nový. Spolu s Davidem  Carterem vytvoří silnou trenérskou dvojici, která nabídne nejlepší možnosti tréninku pro ty, co to s golfem myslí vážně. Díky hráčské kariéře Davida Cartera a Marka Nového víme, že pro vývoj hráče je velmi důležité, aby hráči při svém vývoji dostávali informace té nejvyšší kvality a ve správný čas. Věříme, že David Carter jako dlouholetý hráč a vítěz na European Tour a Marek Nový jako jeden z historicky nejlepších českých hráčů vytvoří skvělý tým, který bude poskytovat svým hráčům bezkonkurenční informace a služby.

Připravili jsme nové kurzy jak pro rekreační hráče, tak zejména pro špičkové hráče, kteří u nás najdou nejlepší služby- včetně fitness, jógy a psycholologie atd. Akademie bude spolupracovat s jedním z nejlepších fitness trenérů v republice Lukášem Stránským a jeho SeiGym.

Naším cílem a motivací je zaručit, aby žádný talentovaný hráč nemusel ztrácet čas hledáním informací a odborníků, ale měl vše k dispozici v Albatross Akademii a zlepšoval se co nejrychleji.Cílem naší akademie bude předávat ty nejlepší informace a vychovávat z dětí nejen skvělé hráče, ale hlavně zdravé a slušné osobnosti.

Pro rok 2020 nabídneme v každé kategorii pouze omezený počet míst pro hráče. Více informací zde.

Pro zájemce z řad hráčů, ale i jejich rodičů, připravujeme webinář, kde se dozvíte vše, co pro vaše rozhodování budete potřebovat. Webinář bude zveřejněn na našich stránkách 14.2.2020.

Albatross Golf Academy bude nejrychlejší a nejzdravější cestou ke zlepšení hráčů všech kategorií.

Pro více informací kontaktujte manažera Akademie Marka Nového na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo tel : 731186 671.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.