ALBATROSS INVITATIONAL - PRO AM 18.6.

Vážení golfisté,

dne 18.6. se uskuteční první ročník turnaje PRO-AM pod názvem Albatross Invitational.

Albatross Invitational 4 1 WEB

Rádi bychom tímo turnajem oslavili 10 let od otevření 18 jamek na Albatrossu, ale také bychom chtěli pomoci profesionáním hráčům, kteří díky současné situaci nemají dostatek turnajů.

Turnaje se zúčastní prakticky ti nejlepší hráči:

David CARTER - vítěz Irish Open 1998, Stanislav MATUŠ, Ondřej LIESER, Karolína VLČKOVÁ, Jakub BAREŠ, Filip MRŮZEK, Petr NIČ, Jan JUHANIAK, Lukáš TINTĚRA, Julien BRUN, Šimon ZACH, Lukáš LIZÁNEK, Petr ŠTROUGAL, Aleš KOŘÍNEK, Michal POSPÍŠIL a další.

 2X1A3063 web                    

Budeme hrát systémem PAR IS YOUR FRIEND, kde se počítají ve flightu jen zahraná netto birdie. PRO hráči hrají celou dobu svůj míč, amatéři si mohou vzít drajv profesionála, dále pak již každý hraje svým míčem.  Samostatná soutěž bude i pro profesionály, u kterých též budeme počítat zahraná birdie. Startujeme v 10.00 hod canon startem.

Přichystaný je bohatý raut před i po hře, a samozřejmě i hodnotné ceny. Turnaj je podpořen ze strany ČGF, na turnaji budou přítomny i dvě televize - GOLF CHANNEL a ČT SPORT.

Firmy si mohou zakoupit celý flight za cenu 20.000 Kč + DPH, a firmám poskytneme možnost reklamy během turnaje. Jednotlivci pak mohou zakoupit místo ve flightu za cenu 5.000 Kč. 

Zájemci se mohou přihlásit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., popřípadě telefonicky na 725 998 000.

 

Těšíme se na Vás

Za Albatross Golf Resort Team 

Stanislav Lisner

 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.