RYDER CUP zápas proti týmu Greensgate

V sobotu 27.6. proběhl na našem hřišti další ročník tradičního klání mezi naším klubem a klubem z Plzně - Greensgate. Každý rok se očekává velká bitva o každý bod, a ani letos tomu nebylo jinak.

Plzeňský tým jezdí už léta téměř v nezměněném složení, a ve velmi silné sestavě. Kapitánem byl jako vždy Ivan Hlaváček, který z Plzně přivezl pohár, který jsme hodlali získat zpět do našeho držení. Využili jsme domácí prostředí i tím, že tým Bena Lovetta připravil bleskově rychlé grýny (12 stop), na které přeci plzeňáci nemohou být připravení ...

Po dobré snídani vyrazilo na prvních devět jamek 6 dvojic z každého týmu, hrál se best ball. Po vítězství naší TOP dvojice- Cesara de Ghouy a Junmin Choi však přišlo 5 proher v řadě a s naším týmem to nevypadalo vůbec dobře.

Do singlů jsme tak nastupovali se čtyřbodovou ztrátou. Přišel však nečekaný obrat, kdy z prvních sedmi záposů vyhrál Albatross hned šest, a dostal se tak do vedení. Následující čtyři zápasy dopadly nerozhodně, každý tým vyhrál dva. Rozhodoval tak poslední zápas, kde na poslední jamce prohrála Eva Chmelová a tým z Greensgate vyrovnal celkové skóre na 9:9. 

Při nerozhodném výsledku zůstává dle pravidel pohár tomu týmu, který ho měl v držení z minulého roku. Vítězství nám tak uteklo o fous...

Každopádně jsme se po roce sešli se svými kamarády a užili si nádherný den. Již nyní se těšíme na další ročník, tentokrát na hřiště našich kamarádů.

Děkujeme všem hráčům  za účast a skvělou reprezentaci:

Cesar de Ghouy, Junmin Choi, Miloš Homolka, Michael Jasanský, Vladimír Klepal, Zdeněk Tuka, Stanislav Lisner, Micher Poirier, Martina Sionková, Marie Malafová, Renáta Jasanská a Eva Chmelová.

 

 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.