Julien Brun šestý na turnaji European Tour

Julien Brun, francouzský profesionální hráč hrající za náš klub Albatross GC, skončil na turnaji Euram Bank Open na vynikajícím 6.místě! Julien u nás začal trénovat na počátku letošního roku a zatím prožívá výbornou sezónu.

2X1A2697web  2X1A2939 2X1A3117

Turnaj se konal na krásném hřišti Adamstal v Rakousku a byl zařazen do hlavní serie European Tour. První kolo zahrál Julien 3 rány pod par a byl 4 rány za v té době vedoucím Stanislavem Matušem. Matuš však svoji pozici neudžel a postupně klesal pořadím. Naopak Julien zahrál ve druhém kole 64 ram (-6) a dostal se tak do top 10. Výkon potvrdil i ve třetím kole (-2) a do finálového tak šel z děleného třetího místa.

Nedělení kolo bylo poznamenáno ne zcela příznivým počasím. Julien zaváhal na druhé a třetí jamce, kde ztratil hned 3 rány a na chvíli se dostal mimo TOP 10. Následně zahrál 3 birdie a opět útočil na přední pozice. V tom ho lehce zbrzdilo bogie na 12. jamce, do konce kola pak šel Julien v paru. Ve výsledku do stačilo na vynikající dělené 6.místo, čímž si zabezpečil účast na dalším turnaji European Tour a zároveň si vydělal více než 13.500 €.

Blahopřejeme ke skvělému výsledku a výborné reprezentaci.

Výsledky turnaje zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.