Tým mužů postoupil do 1.ligy, tým žen skončil na druhém místě

Tým mužů si na hřišti v Mladé Boleslavi po zásluze vybojoval postup do 1.ligy, tým žen skončil na výborném druhém místě.

Letošní liga družstev doznala vzhledem k situaci kolem koronaviru zásadních změn. Odehrála se pouze tři kola na rány na jednom hřišti a tým s nejnižším skóre postoupil do 1.ligy. Naše oba týmy hrající 2.ligu nastoupily v silných sestavách na hřišti v Mladé Boleslavi.

Zejména mužský tým odjížděl s jasnými ambicemi postoupit do I.ligy, jelikož vloni prohrál ve finále po velmi těsném souboji.

Kapitán Martin Holub, který byl zároveň náhradníkem, nominoval tento tým:
Cesar De Ghouy
Lukáš Kessler
Junmin Choi
David Tomi
Louis Klein
Tomáš Salčák

Chlapci již od prvního kola dali jasně najevo, že letos je nikdo nezastaví. Po výborných individuálních výkonech 67, 69, 71, 73 a 74 ran (škrtal se výsledek 75!) získal náš tým náskok 21 ran na druhý tým Staré Boleslavi.V podobném duchu probíhalo i druhé kole, po kterém jsme měli neuvěřitelný náskok 51 ran. Skoro by se dalo říct, že třetí kolo bylo jen formalitou, kluci však neponechali nic náhodě a navýšili náskok o dalších 22 ran! Na druhý tým tak ve výsledku měli náskok 73 ran a jasně tak postoupili do 1.ligy.

O jasné převaze svědčí i to, že všech 6 hráčů se umístilo mezi nejlepšími 12 hráči soutěže, když David Tomi a Junmin Choi zvítězili se skóre -8 ...

Gratulujeme k postupu, s tímto týmem máme na to, abychom brzy hráli extraligu ...

----------------------

Tým žen pod vedením kapitánky Jany Pospíšilové odehrál tři kola na stejném hřišti. Tým se v posledních letech pravidelně umisťoval mezi TOP 5, letos se posílil o Alinu Shchepteva. Konkurence je v regionu Západ B (Střed a Jih) opravdu velká. 12 týmů, výborné hráčky, jen jedno postupové místo. Pro srovnání Region  D - Morava měl v soutěži pouze tři týmy, do 1.ligy postupoval též jeden tým ...

Tým byl složen z:

Klára Sionková
Annika Kohoutková
Alina Shchepteva
Martina Sionková - páteční kolo
Jana Pospíšilová - sobotní a nedělní kolo

Po prvním odehraném kole bylo jasné, že favoritem je tým z Prague City Golf Club, kde hrály hráčky se zkušenostmi z extraligy. Náš tým byl hned za ním na druhém místě, přesto s určitým odstupem. Zbývající dvě kola v zásadě kopírovala stejný vývoj a obě družstva jasně odskočila od ostatních. Postupuje však jen jeden tým ...

Výborné výkony předváděly naše mladé hráčky a jsme si jistí, že v příští sezóně zaútočí na postup stejně, jako se to povedlo letos družstvu mužů.

Jsme na oba týmy náležitě hrdi a přejeme hodně úspěchů!

kompletní výsledky zde

---------------------

2656fea6 32d7 44cb 9cbe fb6833097b91560067f2 b208 4f52 a5c4 75566a1b7798ab24cc9f 6435 4d98 8fe7 282e7708ba3avýsledky

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.