BRUN zvítězil na turnaji PRO GOLF TOUR, Bareš pátý

Julien BRUN, francouzský profesionální golfista hrající v barvách Albatrossu, potvrdil skvělou formu z posledních týdnů a vyhrál turnaj v polském Gradi Golf Club konaném v rámci série PRO GOLF TOUR.

 Julien zahrál tři skvělá  kola - 61, 66 a 65 ran a s celkovým skóre -18 vyhrál o dvě rány před druhým Švýcarem Freiburghausem. Dnešní kolo začal velice dobře, kdy byl po 10 jamkách na -4. Pak však přišla dvě bogey a Julien se propadl na třetí místo. Zabojoval však zpět a díky birdie na 16. jamce a eaglu na 17. jamce se dotáhl na dělené první místo. Jeho soupeř nezvládl poslední jamku, kde zapsal double bogey a Julien tak mohl slavit své druhé letošní vítězství na PRO GOLF TOUR.

Tímto vítězstvím se zároveň dostal do vedení v Order of Merit celé Pro Golf Tour.

Neztratili se ani naši další hráči. Jakub Bareš skončil se skóre -12 po vyrovnaných výkonech na výborném děleném pátém místě, společně s Ondrou Lieserem. Michalu Pospíšilovi se ne úplně povedlo druhé kolo, ve třetím však zabojoval a se skóre -6 obsadil dělené 26.místo.

Gratulujeme!!!!

brun winner 2

brun winner

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.