Tým chlapců do 18 let druzí na Mistrovství ČR!!!

Naše družstvo chlapců do 18 let získalo při první účasti v této soutěži skvělé druhé místo, když ve finále podlehli týmu Hodkovičky.

Finálový zápas se hrál ve stejném formátu jako předchozí zápasy, tedy ráno dvě čtyřhry a odpoledne 3 dvouhry. Do odpoledních singlů jsme šli se skóre 0,5:1,5, tedy nic nebylo ztracené.

Jak se však ukázalo, tým Hodkoviček byl velice silný a nakonec vyhrál titul po vítězství 4:1.

Slova kapitána Davida Cartera:

"Fantastický výsledek našeho týmu. Odehráno 108 jamek za 3 dny, nachozeno ccna 60 km. Hromada vzrušujících chvil. Naše první učinkování v této kategorii a hned druhé místo ...Jsem velmi pyšný na svůj tým, bohužel, dnes to nebyl náš den. Gratulujeme vítěznému týmu Hodkoviček. Příští rok jsme zpět - ještě lepší a silnější! "

kapitán: David Carter

členové:

Junmin Choi

David Tomi 

Tomáš Salčák

Theodor Nauš

Louis Klein

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.