Hřište stále otevřeno - Aktualizováno 27.října

Vážení hřáči,

Z důvodů omezení počtu hráčů ve skupinách jsme se rozhodli ve vytíženějších dnech, jako jsou víkendy a svátky, startovat s intervalem 8 minut. Tento zrychlený formát bude platný již 28. října, a následně o víkendu 31.10 a 1.11. Tím umožníme většímu počtu hráčů si zahrát na stále perfektně připraveném hřišti.

On line rezervace tuto změnu neumí zobrazit, proto bychom vás chtěli požádat, abyste ohledně rezervací raději volali recepci na číslo 311 549 510, kde dostane přesnou informace ohledně vašeho startovacího času.

Děkujeme za vaše pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

 

22.října. 2020

S ohledem na vládní opatření, která vchází v platnost 22.října 2020, jsme nuceni upravit provoz našeho klubu. Klubovna je nyní zcela uzavřena do odvolání. Odbavení hráčů bude probíhat na recepci u driving range. Hřiště je otevřeno od 8:30 – 18:00 hod, Poslední míče na drivingu bude možno koupit do 17:30 hod. Toalety a sociální zařízení zůstávají v provozu pouze na driving range a na hřišti. 

V rámci opatření vlády je počet hráčů v jednom flightu omezen na dva. Buggy jsou mimo provoz. Nedělní Albatross HCP den se ruší. O dalších případných změnách provozu klubu Vás budeme informovat.

Přijďte si k nám užít poslední hezké dny před začátkem zimy. Tešíme se na vás! 

Albatross Golf Resort Team

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.