Ondřej Lieser otevřel novou kapitolu českého golfu

Ondřej Lieser potvrdil skvělou formu a vyhrál i poslední turnaj v rámci série Challenge Tour na hřiště T-Golf and Country Club na Mallorce. Tím vyhrál celou sérii Road to Mallorca a jako první český hráč získal plnou kartu na EUROPEAN TOUR.Do finálového kola nastupoval ze třetího místa, ale po dvou birdie na prvních dvou jamkách se dostal do děleného vedení. Průběh kola byl dramatický, kdy se hráči střídali ve vedení a v jeden okamžik se Ondřej dostal dokonce mimo TOP 5. Bravurně však zvládl finiš, kdy ustál tlak na 17 jamce a zahrál par, aby na poslední jamce odskočil díky birdie o ránu před svými pronásledovateli. Vítězstvím v turnaji a celé tour si splnil nejen svůj sen, ale také sen celého českého golfu, který takový úspěch strašně potřeboval. A je skvělé, že toho dosáhl zrovna Ondřej, obrovský talent, který před 4 roky málem ukončil svoji hráčskou kariéru. My jsme měli to štěstí, že jsme u tohoto velkého dnu českého golfu mohli být a přivézt Ondřeje hned po jeho velkém úspěchu zpět domů a ke své rodině, o které tak krásně hovoří.

Současně jsme přivezli i hráče našeho ALBGC, Juliena BRUNA, který skončil v turnaji na výborném 12.místě. Julien se postupně zlepšoval a v posledním kole předvedl jeden z nejlepších výsledků (-4). Celkově skončil na skvělém 17. místě a v příštím roce nás bude reprezentovat na Challenge Tour, kde získal plnou kartu. Julien je velký talent, měl výbornou sezonu, ve které skončil také na druhém místě v rámci Pro Golf Tour. Věříme, že brzy bude následovat Ondřeje do hlavní Tour….

ondra

Oba hráče čekal po turnaji speciální bonus – odlet z Mallorky na palubě privátního jetu Smartwings.

Děkujeme za skvělou reprezentaci a oběma hráčům přejeme hodně úspěchů v příští sezóně!!

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.