Uzavření hřiště od 30.11. Driving nadále otevřen

Poslední dny ukazují, že zima se neúprosně blíží a bohulžel také předpověď slibuje noční mrazy a nízké denní teploty. Pokud nedojde k zásadní změně, posledním dnem letošní dlouhé sezóny bude neděle 29.11. Hřiště bude uzavřené od pondělí 30.11. V případě hezkého počasí jsme však připraveni hřiště opět otevřít v případě příznivého počasí, a to zejména na víkendy. Driving range zůstává otevřený!

Driving range bude v provozu celou zimu. Nainstalovali jsme 5 nových výkonných zářičů, které jistě zpříjemní váš trénink. Pro vaše pohodlí se pokusíme o udržení provozu vydavačky míčků co nejdéle. V chladných dnech může ovšem docházet k jejímu zamrzání a v takovém případě budou míče k dispozici ve vjezdové bráně. Pro bližší informace o chodu driving range a hlavně hřiště, sledujte náš web.

Na viděnou na Albatrossu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.