Václav Tichý vyhrává první CGAT

Gratulujeme našemu reprezentantovi Václavovi Tichému ze suverénní vítezství na prvním turnaji Czech Golf Amateur Tour na Zbraslavi. Turnaj, který proběhl o víkendu 23. – 25. 4. a celkem se ho účastnilo 99 mužů a 51 žen, se mohl konat pouze pod přísnými pravidly vzhledem k pandemii Covid-19. Hráči byli testováni a každý den kontrolování na příznaky nemoci před startem.

Václav zahrál v prvním kole skvělých 72 ran a dělil vedoucí pozici. Druhý den se ovšem předvedl jako favorit a zahrál skvělých 69 ran a do posledního finálového kola vstupoval s náskokem 8 ran na druhou pozici. V posledním kole nezaváhal a dohrál za skvělých 70 ran. Svým výkonem zvítězil o neuvěřitelných 11 ran! Ještě jednou moc gratulujeme!

Výborně se také mezi muži umístil Hynek Groh, který zahrál kola 79-72-75 a patřila mu dělená sedmá pozice. 

Mezi ženami hrála nejlépe z Albatrossu Adéla Tarantová, která se umístila s koly 75-75-74 na skvělém 4. místě. V TOP-10 mezi ženami se umístili ještě dvě hráčky z Albatrossu. Na děleném 6. místě skončila Natálie Saint Germain s výsledky 77-71-80 a na 10. místě se umístila Sofie Dimitrová s koly 78-74-78.

Děkujeme našim hráčům za skvělou reprezentaci Albatrossu a gratulujeme jim ke skvělému začátku sezóny 2021.

Kompletní výsledky turnaje zde.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.