Letní údržba

Na příští týden jsme naplánovali pravidelnou letní údržbu. Během tohoto týdne, podobně jako v minulých letech, bude mít náš tým možnost provést intenzivnější práce na všech hracích plochách.

Práce se budou týkat grýnů, odpališť, tzv. approaches a fervejí. Ve dnech 29. 6. a 30. 6. bude vždy uzavřena jedna devítka, na které budou probíhat intenzivní práce.  Hra tak bude možná pouze na jedné z devítek, je však stále možnost zahrát si 18 jamek. Údržba cvičných ploch včetně driving range je naplánována na 1. 7.

Letní údržba začne aerifikací greenů a následným zapískováním. Tentokrát využijeme větší průměr hrotů, rekonvalescence však bude rychlá bez zásadního zhoršení hracího povrchu. 

Podobně budou provzdušněny a zapískovány i ostatní hrací plochy. 

Věříme, že nám počasí pomůže a hřiště bude v horizontu několika dní opět v kvalitě, na kterou jste zvyklí. Děkujeme za podporu a pochopení. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.