Julien Brun vyhrává na Challange Tour!

Gratulujeme Julienu Brunovi k obrovskému úspěchu! Včera vyhrál turnaj na Challange Tour v jeho rodné Francii. 29letý Francouz, který nyní žije v České republice s přítelkyní a rozhodl se reprezentovat Albatross, vyhrál svůj druhý turnaj s náskokem 2 ran před Jerome Lando-Casanova a Hanna Chase.

Julien si vedl skvěle celý týden ve francouzské Brettani. Již prvním kole zahrál šest ran pod par a v nízkých číslech se pohyboval i po zbytek turnaje. V druhém kole zahrál Francouz -2, ve třetím -4, a v posledním kole jistých -1. 

„Jsem velice šťastný“ říká Julien. „Naposledy jsem vyhrál v roce 2012 a byl to velký boj se sem jenom dostat.“ Julien měl k výhře blízko už minulý turnaj, kde na Kunětické hoře prohrál v rozehrávce o první místo. Formu a nervy si ovšem udržel a na dalším turnaji se ukázal jako vítěz. 

Toto vítězství také posouvá Juliena na druhé místo v soutěži Road to Mallorca, což je celoroční hodnocení hráčů na Challange Tour. 

Ještě jednou moc gratulujeme Julienovi k tomuto vítěztví a přejeme mu hodně štěstí na dalším turnaji Challange Tour hraném na Brněnské Kaskádě tento týden.

 

mvveohig0w52tsutuu5x.jpegScreen_Shot_2021-06-28_at_10.44.42.png

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.