RYDER CUP s Penati vyhrál náš soupeř

Ve dnech 23.-24.7. se odehrál již osmý ročník rydercupového zápasu proti našim přátelům z Penati GC. Doposud se dařilo vyhrávat vždy domácím týmům a skóre tak bylo 4 ku 3 ve prospěch Penati. Od minulého roku jsme přešli na dvoudenní turnaj, kdy v pátek se hrají fourbally a v sobotu singly, vždy s polovičním vyrovnáním. Předpověď počasí byla skvělá – oba dny slunečno a teplo.

Páteční souboje začaly ve 13 hodin a vývoj po 9 jamkách ukazoval, že to bude velice těsný výsledek. To se potvrdilo v klubovně, kdy po 6 zápasech bylo skóre vyrovnané 3:3.Den tím však nekončil. Oba týmy se potkaly neformálně v restauraci Katr, kde se kromě golfu rozebíralo vše možné. Super atmosféra jen potvrdila to, že se s našimi kamarády velice rádi vidíme a vždy jde v prvé řadě o přátelství mezi oběma kluby. Rádi bychom tímto poděkovali našemu členovi Jardovi Pajonkovi a jeho společnosti Centr Group za sponzorování celého večera. Jídlo i pití bylo vynikající a my moc děkujeme!!!!

V sobotu pokračoval zápas dvanácti singly, kde proti sobě nastoupili hráči podle handicapu, opět se hrálo s polovičním vyrovnáním. Skóre se po jednotlivých jamkách přelévalo z jedné strany na druhou a dlouho nebylo jasné, který tým získá více bodů.Nakonec byl šťastnější náš soupeř, který vyhrál 6 singlů, náš tým čtyři, dva zápasy skončily remízou. Celkové skóre tak bylo 8:10 ve prospěch Penati. Blahopřejeme!!

V klubovně se po hře oba týmy setkaly u výborného oběda, kde Radoslav Holečka převzal putovní pohár pro vítěze. Na závěr společná fotka, blahopřání vítězům a krásný pocit z přátelství, který mezi oběma kluby panuje.Uvidíme se opět v příštím roce, tentokrát v Penati. Uděláme vše pro to, abychom pohár přivezli s sebou domů.

Chtěli bychom poděkovat týmu Thomase Sedlmeiera za výborně připravené hřiště a restauraci KOGO za výborný oběd.

A také bychom chtěli poděkovat našemu týmu za skvělou reprezentaci:

Eva Chmelová
Romana Pajonk
Cesar de Ghouy
Roman Motyčka
Jaroslav Pajonk
Jan Herman
Jiří Musil
Jaromír Jasný
Vladimír Klepal
Vít Kršňák
Lukáš Konig
Stanislav Lisner

 

albatr gclub 20 m z    PGC 1   Centr Group Logo Zelene 200

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.