Zvolte jazyk

Známe mistry klubu pro rok 2021. Padala skvělá čísla!

Minulý víkend se od 11. do 12. září konalo tradiční mistrovství klubu na rány. Celkem se účastnilo 43 hráčů a hráček a hrálo se ve dvou hlavních kategoriích a poté v juniorské do 14 let. Celý víkend padali až neuvěřitelná čísla!

Mistrovství na rány

V sobotu se hrálo z „lehčích“ žlutých odpališť, ovšem obtížnost se vynahradila na greenech. I tak si pár hráčů dovedlo bravurně poradit a donesli až neuvěřitelné výsledky. Nejlépe si v sobotu vedl David Tomi, když zapisoval 65 ran! Václav Tichý byl v závěsu se 70 ranami. 

Mezi ženami se první den dařilo nejlépe Kláře Sionkové, která zahrála skvělých 69 ran. V blízkém závěsu ovšem byla Adéla Tarantová s 71 ranami. 

V neděli se hrálo z „těžších“ bílých a modrých odpališť, ale tentokrát na přívětivější pin pozice. Václav Tichý téměř vyrovnal skvělý výsledek Davida Tomiho z prvního kola a zahrál 66 ran. Na Davida to ovšem nestačilo, jelikož potvrdil svojí sobotní hru a zahrál 67 ran, čímž se stal mistrem ALBGC pro rok 2021!

Na druhé pozici byl tedy Václav Tichý (70-66) a třetí se umístil obhajující mistr klubu Cesar de Ghouy (75-75)

U muži se pozice v předu neměnily, ovšem mezi ženami změna nastala. Kláře Sionkové se druhý den nedařilo a Adéla Tarantová zaváhání ihned využila a ujala se vedení. Adéla Tarantová se tak s výsledky 71 a 76 stala mistryní ALBGC pro rok 2021!

Na druhé pozici se tedy umístila Klára Sionková (69-80) a na třetí Daniela Součková (81-80)

Ve společné kategorii hrané na stableford se po skvělých výsledcích ujala mistrovského titulu Martina Borunová, která zapisovala 49 a 50 bodů! Na druhé pozici se v této kategorii umístil David Tomi a na třetí Daniela Součková.

Naše mistrovství mělo také kategorii pro hráče do 14 let. Zde se mistrovského titulu ujal Jiří Musil s výsledky 78 a 72 ran. Pouhé dvě rány za ním se umístil Ondřej Doležal s výsledky 75 a 77. Na třetím místě se poté umístil Patrick de Ghouy s výsledky 96 a 89.

 

Mistrovství na jamky

Souběžně s odhalením mistrů na rány se nám také rozhodlo o prvních místech v dlouhém boji o titul na jamky. Cesar de Ghouy porazil Lukáše Kesslera a získal tak své 6 vítězství v této soutěží za posledních 7 let! 

Mezi ženami obhájila svůj titul Klára Sionková, která tím zapsala již třetí vítězství v klubovém mistrovství na jamky. Ve finále porazila po velkém boji Martu Spurnou. 

Gratulujeme všem umístěným a děkujeme všem našim členům za účast na mistrovství!