Konec sezóny a poslední turnaj v neděli 21.11.

Krátké dny a nízké teploty nám dávají jasně najevo, že sezóna se kvapem blíží ke svému konci. Proto jsem se rozhodli, že posledním dnem pro hru na hřišti bude tato neděle 21. 11. Ve stejný den také pořádáme poslední turnaj této sezóny na Albatrossu.

Posledním turnajem v sezóně 2021 bude Texas Scramble dvojic v neděli 21. 11. Turnaj bude na 9 jamek a startovat se bude v 9:30 z desáté jamky. Tento turnaj je otevřený jak pro naše členy, tak pro širokou veřejnost. Přihlášení je možné na serveru ČGF zde, oomvšem prosíme o zaslání vašeho týmu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na +420 311 549 510.

Hřiště bude od neděle uzavřené, ovšem driving zůstane nadále otevřený a minimálně do konce listopadu bude otevřená i honí recepce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.