Poděkování a poohlédnutí za sezónou 2021

Od tohoto týden je naše hřiště na Albatrossu uzavřené. Driving range stále v provozu a bude, dokud nám počasí neporučí jinak. Chtěli bychom všem poděkovat za přízeň v roce 2021, jak našim věrným členům, tak všem ostatním hostům, kteří na Albatross zavítali. Budeme se na vás v sezóně 2022.

Výsledky naší akademie v sezóně 2021

Sezóna 2021 byla pro Albatross a obzvlášť naši akademii velice úspěšná. Naši hráči se umisťovali na předních pozicích na každém turnaji, na kterém se objevili. To potvrzuje například fakt, že na každém turnaji CGAT se trofeje ujal hráč nebo hráčka právě z Albatrossu.

Naše ligové týmy si také vedli bravurně. Muži vyhráli v první lize a postoupili tedy do extraligy, kde budou bojovat o titul mistra republiky. Ženy naopak vyhráli v druhé lize a postoupili do ligy první. Věříme, že budou muže následovat v roce 2022 do extraligy.

Podobě na tom byla i naše mládež. Chlapci do 18ti let vyhráli v Terezíně mistrovský titul a smíšené družstvo do 16 let si odvezlo titul české republiky z Dolní Dobrouče.

Věříme, že naše akademie naváže na tyto úspěchy i v příštím roce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.