Otevření 25. 3. 2022 a novinky na hřišti

S radostí oznamujeme otevření Albatrossu po zimě! Rozhodli jsme se otevřít hřiště příští týden 25. 3. 2022. Dnes 17. 3. otvíráme cvičné chipping greeny vedle driving range a můžete se tedy začít pilně připravovat.

Na hřišti vás budou letos čekat dvě vělké změny! Největší změnou pro letošní sezónu jsou tři nové bunkery na 14. jamce. Dva bunkery nyní lemují levou stranu fairwaye a jeden bunker přibyl také na pravé straně. Tyto bunkery budou hlavně překážkou pro delší hráče, kterým budou ztěžovat ránu z odpaliště. Jak můžete vidět na fotce, bunkery výrazně zlepšily celkový dojem z jamky a přidaly jí na kráse.

IMG_2307-4.jpg

Na 17. jamce jsme se soustředili na úpravu vodních překážek. Celá pravá strana ferveje byla upravená tak, že travnatý porost dosahuje až k vodě a celá sestava vodních překážek je tak přehledně viditelná. Voda tak nyní působí mnohem dominantněji než před tím. Podobně byl vyčistěn i potok na levé straně. Také jsme přidali nové kaskády do jezírka mezi 17. a 18. jamkou pro ještě příjemnější vzhled.

IMG_2305-3.jpg