Zvolte jazyk

David Carter, Albatross Head PRO

Rádi bychom Vám oznámili, že na pozici Head PRO v našem klubu i v letošní sezóně vítáme Davida Cartera.

Většina z Vás Davida jistě zná, pro ty, kteří ho ještě neznají nám dovolte ho v krátkosti představit:

 

David Carter 

 

Kouč České Golfové reprezentace. Dlouholetý hráč European Tour, s téměř 400 odehranými turnaji. Vítěz slavného Irish Open, World cup of Golf for England s partnerem Nickem Faldem a také skvělý trenér i člověk. David Carter (50), rodák z Jižní Afriky (Johannesburg), je již více než 15 let vlivnou figurou v Českém golfu. Pomáhá mnoha talentům k cestě za úspěchem. Převážnou část své kariéry David strávil jako hráč European Tour, kromě kariérních úspěchů je dnes David uznáván především jako renomovaný trenér, do kterého vkládá důvěru mnoho talentovaných hráčů. Nejen česká golfová scéna, ale také hráči sami berou dnes v potaz Davidovi celoživotní úspěchy a proto je dnes vzorem a inspirací pro mnohé mladé a rozvíjející se talenty.

Albatross Golf Resort je již od roku 2009 Davidovým zázemím a domácí půdou. Díky špičkovým podmínkám a zázemí je u nás mnoho hráčů spokojeno a Davidův styl coachingu je určitým způsobem také výjimečný a to především z pohledu toho jak předává své zkušenosti a techniku hráčům. David se zaměřuje na techniku psychosomatického coachingu, který se koncentruje na hraní jako celek a ne jenom na biomechaniku golfového švihu.

V našem klubu David ale nepůsobí pouze jako trenér, pozice Head PRO znamená mnohem více, David je plnohodnotnou součástí našeho týmu, pracuje s námi v Albatross Academy by Tiga, s našimi trenéry, greenkeepery, členy i partnery. Jeho pozice je pro klub důležitá a my si vážíme toho, že je tady s námi.