Ryder Cup s Dýšinou

Chtěli bychom vám nabídnout možnost účasti na tradičním Ryder Cupu, který se bude konat na hostujícím plzeňském hřišti Greensgate v sobotu 5. 6. V tomto přátelském utkání našich dvou klubů se proti sobě tradičně postaví týmy 8 mužů a 4 žen, a proto bychom chtěli požádat zájemce o účast o zaslání emailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Již máme na seznamu několik hráčů, ovšem zatím žádné hráčky. Prosíme tedy také naše dámské členky o zvážení účasti na této společenské akci.

Hrajeme o putovní pohár, který je nyní v držení našich soupeřů. Minulý zápas na Albatrossu skončil remízou 9:9 a chybělo nám málo získat pohár zpět.

Věříme, že se to povede letos! Jedná se též o společenskou událost, a proto bude po hře zajištěno také malé pohoštění pro všechny hráče. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.